Reeks 1 D06 MEISJES VAN HET GEBOORTEJAAR 2010 & 2011
50m 500m
Zw baan Nr cat Naam Licentie Club Gemeente Geb ZWEM PL LOOP PL TOTAAL RANG
13u00 1 1 F06 Vos Charlot ZLTC Tongeren 24/08/2012 2:08 6 3:08 4 5:16 6
2 2 F06 Kiebooms Cara 25793F11 GLH Scherpenheuvel 12/05/2011 1:04 1 2:46 1 3:50 1
3 3 F06 Smets Lina 30054F11 GETC Geel 14/04/2011 1:04 2 2:47 2 3:51 2
4 4 F06 Vos Fien 29606F11 ZLTC Tongeren 26/01/2011 1:20 4 3:00 3 4:20 3
5 5 F06 Woets Anne 26119F11 ZLTC Rutten 6/01/2011 1:27 5 3:17 5 4:44 5
6 6 F06 Biesmans Emilie 33528F11 ZLTC Rutten 21/01/2011 1:11 3 3:25 6 4:36 4
Reeks 1 H06 JONGENS VAN HET GEBOORTEJAAR 2010 & 2011
50m 500m
  Zw baan Nr cat Naam Licentie Club Gemeente Geb ZWEM PL LOOP PL TOTAAL RANG
13u10 1 7 M06 Fransen Robbe Tongeren 17/05/2013 1:38 6 3:21 5 4:59 6
2 8 M06 Bleus Lars 33148M12 TCM Maasmechelen 2/04/2012 1:22 2 2:55 1 4:17 1
2 9 M06 Fransen-Rassel Wout 29772M11 ZLTC Tongeren 30/05/2011 1:20 1 3:21 4 4:41 3
3 10 M06 Dejaegher Staf 33749M12 GLH Assent 30/08/2012 1:26 4 3:21 3 4:47 4
4 11 M06 Warson Jelte 33952M12 TCM Opgrimbie 22/09/2012 1:33 5 3:01 2 4:34 2
5 12 M06 Jacobs Jesse Millen 27/05/2011 1:25 3 3:32 6 4:57 5
6 12 M06 Creemers Mathias Tongeren 26/06/2011 DNS
Reeks 2 D08 MEISJES VAN HET GEBOORTEJAAR 2008 & 2009
100m 750m
  Zw baan Nr cat Naam Licentie Club Gemeente Geb ZWEM PL LOOP PL TOTAAL RANG
13u25 1 20 F08 Briers Lien 25783F10 ZLTC Tongeren 19/03/2010 2:36 3 5:27 3 8:03 3
2 22 F08 Fastré Lina ZLTC Rijkhoven 27/01/2010 2:25 2 4:22 1 6:47 1
3 24 F08 Paz-Vazquez Yannou 19846F10 TCM Maasmechelen 17/07/2010 2:20 1 4:30 2 6:50 2
4 26 F08 Creemers Tess Tongeren 3/03/2009 DNS
Reeks 2 M08 JONGENS VAN HET GEBOORTEJAAR 2008 & 2009
100m 750m
  Zw baan Nr cat Naam Licentie Club Gemeente Geb ZWEM PL LOOP PL TOTAAL RANG
13u35 1 30 M08 Bleus Daan 24186M09 TCM Maasmechelen 9/04/2009 2:08 7 4:14 8 6:22 7
1 31 M08 Catuara Jonas 10166M09 TCM Maasmechelen 9/05/2009 1:42 2 3:31 1 5:13 1
2 32 M08 Chira-Ocneanu Rares 21072M09 ZLTC Tongeren 16/01/2009 2:36 11 4:18 9 6:54 11
2 33 M08 De Doncker Sam ZLTC Horpmaal 30/10/2009 2:28 10 4:10 7 6:38 9
3 34 M08 de Vries Tim ZLTC Glons 5/11/2010 2:46 12 4:38 12 7:24 12
3 35 M08 Grommen Milan 22088M09 ETL Tongeren 3/07/2009 1:41 1 4:36 11 6:17 6
3 36 M08 Kieboom Jesse 16087M09 GLH Scherpenheuvel 14/08/2009 1:56 6 4:09 6 6:05 5
4 37 M08 Mignolet Pieter-Paul 20955M10 ZLTC Mal 30/03/2010 2:18 9 4:23 10 6:41 10
4 38 M08 Vliegen Jules 17757M09 ZLTC Broekom 9/11/2009 1:50 4 3:42 3 5:32 3
4 39 M08 Warson Kjeld 25636M10 TCM Maasmechelen 11/08/2010 2:17 8 4:08 5 6:25 8
5 40 M08 Constant Many 61290M09 TRIG 5/04/2009 1:42 3 3:33 2 5:15 2
5 41 M08 De Bruyne Jack 32345M09 ETL Bilzen 24/04/2009 1:55 5 3:59 4 5:54 4
Reeks 3 D10 MEISJES VAN HET GEBOORTEJAAR 2006 & 2007
150m 1000m
  Zw baan Nr cat Naam Licentie Club Gemeente Geb ZWEM PL LOOP PL TOTAAL RANG
13u50 1 50 F10 Van der Beke Elise 08980F07 ZLTC Tongeren 4/01/2007 2:19 2 4:27 2 6:46 2
1 51 F10 Hannah Vos 10575F08 ZLTC Tongeren 25/09/2008 3:03 6 5:00 6 8:03 8
2 52 F10 de Vries Merel ZLTC Tongeren 1/09/2007 2:31 3 4:48 3 7:19 3
2 53 F10 Hilven Emily 10421F07 TCM Maasmechelen 3/01/2007 2:11 1 4:11 1 6:22 1
3 54 F10 Hoogwaerts Mirthe 25657F08 TCM Boorsem 1/02/2008 3:10 7 4:51 4 8:01 6
3 56 F10 Chira-Ocneanu Ilinca 11153F07 ZLTC Tongeren 7/04/2007 2:34 4 5:08 8 7:42 4
4 58 F10 Colemont Virginie 28044F08 TCM Vucht 21/10/2008 3:12 8 5:28 5 8:02 7
4 59 F10 Clé Silke 10046F07 GLH Messelbroek 7/09/2007 2:39 5 5:05 7 7:44 5
Reeks 3 M10 JONGENS VAN HET GEBOORTEJAAR 2006 & 2007
150m 1000m
  Zw baan Nr cat Naam Licentie Club Gemeente Geb ZWEM PL LOOP PL TOTAAL RANG
14:00 1 60 M10 Baptist Neill 17937M08 ZLTC Kortessem 14/03/2008 3:06 10 4:51 10 7:57 10
2 61 M10 Biesmans Jens 08773M07 TCM Maasmechelen 23/02/2007 2:21 1 4:12 2 6:33 1
2 62 M10 De Doncker Lukas ZLTC Horpmaal 1/12/2007 2:40 6 4:48 8 7:28 6
3 63 M10 Mignolet Laurens-Jan 11152M08 ZLTC Mal 12/01/2008 2:40 7 5:02 11 7:42 8
3 64 M10 Paz-Vazquez Yorrin 16931M08 TCM Maasmechelen 9/06/2008 3:28 11 4:50 9 8:18 11
4 65 M10 Rasking Maxim ZLTC Tongeren 1/10/2008 2:48 8 4:47 7 7:35 7
4 66 M10 Vos Jules 09160M07 ZLTC Tongeren 20/02/2007 2:34 3 4:11 1 6:45 2
5 67 M10 Woets Daan 11151M08 ZLTC Tongeren 29/08/2008 3:06 9 4:39 6 7:45 9
5 68 M10 Dejaegher Tuur 27244M08 GLH Bekkevoort 21/11/2008 2:40 5 4:22 5 7:02 5
6 69 M10 Vanspauwen Daan 16912M08 ETL Wellen 9/02/2008 2:33 2 4:18 4 6:51 3
6 15 M10 Yordan Beusen ETL Lanaken 14/05/2008 2:38 4 4:15 3 6:53 4
Reeks 4 D12 MEISJES VAN HET GEBOORTEJAAR 2004 & 2005
200m 1500m
  Zw baan Nr cat Naam Licentie Club Gemeente Geb ZWEM PL LOOP PL TOTAAL RANG
14u35 1 70 F12 Boi Elzina ZLTC Tongeren 24/12/2006 3:42 3 9:20 5 13:02 5
2 71 F12 Boulet Jill Vreren 2/06/2005 4:46 5 7:22 1 12:08 3
3 73 F12 Ciccodemarco Maïté ZLTC Sint-Truiden 23/01/2005 3:14 2 8:58 4 12:12 4
4 75 F12 Constant Lily 61289F06 TRIG 1/10/2006 3:08 1 7:24 2 10:32 1
5 77 F12 Penders Marie 10107F06 ZLTC Eigenbilzen 11/12/2006 4:03 4 7:39 3 11:42 2
6 78 F12 Jackers Zirthe Tongeren 6/07/2005 5:30 6 10:25 6 15:55 6
Reeks 4 H12 JONGENS VAN HET GEBOORTEJAAR 2004 & 2005
200m 1500m
  Zw baan Nr cat Naam Licentie Club Gemeente Geb ZWEM PL LOOP PL TOTAAL RANG
14u55 1 80 M12 Baptist Flynn 09155M06 ZLTC Kortessem 9/02/2006 3:36 8 6:27 4 10:03 5
1 81 M12 Fransen Matteo Mal 29/09/2005 4:30 11 8:47 11 13:17 11
2 82 M12 Musiek Noah 13207M05 ZLTC s Herenelderen 14/01/2005 3:47 10 7:42 9 11:29 10
2 83 M12 Pierart Arthur 07354M05 ZLTC Vreren 2/01/2005 3:22 5 7:45 10 11:07 9
3 84 M12 Pirard Milan ZLTC Tongeren 21/05/2005 3:13 4 7:26 8 10:39 8
3 85 M12 Rassart Nicolas ZLTC Vreren 21/03/2005 3:13 3 6:48 7 10:01 4
4 86 M12 Vaesen Sebastian ZLTC Borgloon 13/01/2005 3:27 6 6:25 3 9:52 3
4 87 M12 Vliegen Maxime 07355M05 ZLTC Borgloon 1/05/2005 2:57 1 5:59 1 8:56 1
5 88 M12 Vliegen Victor 09159M06 ZLTC Borgloon 9/10/2006 3:34 7 6:32 5 10:06 6
5 89 M12 de Vries Joris ZLTC Glons 1/05/2006 3:37 9 6:35 6 10:12 7
6 90 M12 Vanspauwen Dries 10489M05 ETL Wellen 20/11/2005 2:59 2 6:11 2 9:10 2
Reeks 5 D14 MEISJES VAN HET GEBOORTEJAAR 2002 & 2003
250m 2000m
  Zw baan Nr cat Naam Licentie Club Gemeente Geb ZWEM PL LOOP PL TOTAAL RANG
14u50 1 91 F14 Droogmans Hanne ZLTC Tongeren 8/02/2004 4:11 6 11:45 7 15:56 7
2 92 F14 Goffin Yaika 06647F04 ZLTC Hoeselt 12/07/2004 3:53 2 8:11 1 12:04 1
2 93 F14 Lambrix Pauline 07995F03 ZLTC Tongeren 23/02/2003 4:00 4 9:51 6 13:51 5
3 94 F14 Noblesse Laura 24824F03 ZLTC Hoeselt 29/12/2003 4:58 9 9:30 4 14:28 6
3 95 F14 Rouvrois Mirthe ZLTC Tongeren 29/10/2004 4:56 8 14:05 8 19:01 8
4 96 F14 Verdin Mirthe 06229F03 ZLTC Tongeren 7/01/2003 3:40 1 9:30 3 13:10 2
5 98 F14 Woets Laura 08120F03 ZLTC Tongeren 10/05/2003 3:58 3 9:40 5 13:38 3
6 100 F14 Wiggers Erin 09161F04 ZLTC Tongeren 19/02/2004 4:30 7 9:08 2 13:38 3
Reeks 5 M14 JONGENS VAN HET GEBOORTEJAAR 2002 & 2003
250m 2000m
  Zw baan Nr cat Naam Licentie Club Gemeente Geb ZWEM PL LOOP PL TOTAAL RANG
15u10 1 101 M14 Driesen Tom 13149M04 ZLTC Tongeren 9/07/2004 4:15 6 9:57 8 14:12 9
2 102 M14 Hilven Tristan 10422M03 TCM Maasmechelen 24/07/2003 3:46 3 6:49 1 10:35 1
2 103 M14 Lambrix Lucas 07356M04 ZLTC Tongeren 19/07/2004 3:35 1 7:46 3 11:21 2
3 104 M14 Millet Alexander 06648M04 ZLTC Sint-Truiden 13/08/2004 3:40 2 8:19 4 11:59 3
3 105 M14 Rassart Thomas ZLTC Vreren 26/03/2003 3:47 4 10:01 9 13:48 8
4 106 M14 Rondags Kobe 06650M04 ZLTC Tongeren 26/11/2004 4:18 7 9:15 7 13:33 7
4 107 M14 Schaeken Xander 07183M04 ZLTC Hoeselt 2/02/2004 3:56 5 8:55 6 12:51 5
4 109 M14 Follon Meinder 30056M04 ZLTC Bilzen 7/10/2004 4:19 8 7:45 2 12:04 4
5 110 M14 Meesters Kenny ZLTC Tongeren 20/11/2002 4:23 9 8:49 5 13:12 6
Reeks 6                seniors + jeugd +16j    
500m 5 km
15:45 Zw baan cat Naam Licentie Club Gemeente Geb ZWEM PL LOOP PL TOTAAL RANG
1 2 jeugd Jonas Collas   / Tongeren 18/02/2001 0:08:32 6 0:29:51 9 0:38:23 6
2 3 jeugd Lambrechts Tibo 13156M02 zltc Tongeren 2/07/2002 0:07:17 1 0:24:25 2 0:31:42 1
2 4 jeugd Droogmans Bram 04737M01 zltc Tongeren 15/06/2001 0:07:53 2 DNF DNF /
3 5 comp Emonds Rik zltc Tongeren / 0:11:28 10 0:26:59 7 0:38:27 7
3 6 comp Driesen Steven zltc Tongeren / 0:11:40 11 0:26:53 6 0:38:33 8
4 7 jeugd Rondags Sofie 14848F02 zltc Tongeren 12/10/2002 0:08:14 3 0:25:58 4 0:34:12 4 X
4 8 jeugd Van der Beke Emma 07214F02 zltc Tongeren 14/12/2002 0:08:25 5 0:26:22 5 0:34:47 5
5 9 jeugd Driesen Marie-Katrien 06420F00 zltc Tongeren 23/09/2000 0:08:59 7 0:31:09 10 0:40:08 10
5 10 comp Valerie Bruninx zltc Tongeren / 0:09:07 8 0:23:34 1 0:32:41 2
6 11 sport Bollaers Joyce zltc Tongeren / 0:09:50 9 0:29:02 8 0:38:52 9
6 12 sport Thysen Tine zltc Tongeren / 0:08:22 4 0:24:50 3 0:33:12 3
X te weinig gelopen
Reeks 6
16u00 1 13 comp Scibetta Marc zltc Tongeren / 0:08:57 7 0:23:02 8 0:31:59 9
1 14 comp Fastré Peter zltc Tongeren / 0:09:38 9 0:23:54 10 0:33:32 10
2 15 comp Vos Peter zltc Tongeren / 0:07:35 3 0:20:44 6 0:28:19 4
2 16 comp Castersmans Christophe zltc Tongeren / 0:08:05 6 0:18:45 2 0:26:50 2
3 1 jeugd Nelissen Robbe 06649M00 zltc Tongeren 16/10/2000 0:07:24 2 0:19:48 4 0:27:12 3
3 18 comp Loix Jimmy zltc Tongeren / 0:07:13 1 0:19:15 3 0:26:28 1
4 19 comp Bessemans Chris zltc Tongeren / 0:09:10 8 0:19:45 5 0:28:55 5
4 20 comp Rouffa Kristof zltc Tongeren / 0:10:40 11 0:18:29 1 0:29:09 6
5 21 comp Rasking Dany zltc Tongeren / 0:10:17 10 0:21:09 7 0:31:26 8
5 22 sport Montgommery Robby zltc Tongeren / DNF DNF DNF /
6 23 comp Driesen Pieter-Jan zltc Tongeren / 0:07:38 4 0:27:39 11 0:35:17 11
6 24 Jeugd Tom Vermeulen 06219M00 zltc Tongeren 31/03/2000 0:07:42 5 0:23:27 9 0:31:09 7

 

X
X