Zwemtrainers                         

Naam Diploma Dag Uur Leeftijd Zwembanen Groep
Andries Nelissen Bachelor LO  maandag 19:15 12 – 13 j 2 banen 4a + 4b
Philippe Vanderbeke  initiator zwemmen  maandag 20:00 plus 14 3 banen 6 comp
Steffie Peuskens  initiator zwemmen  maandag 20:00 plus 14 2 banen 5
Carla Hensen  initiator zwemmen  dinsdag 18:30 10 – 11 j 2 banen 3a + 3b
Joyce Bollaers  initiator zwemmen  woensdag 18:30 12 – 13 j 2x 1 baan 4a + 4b
Andries Nelissen Bachelor LO  donderdag 18:30 plus 14 2 banen 5
Carla Hensen  initiator zwemmen  donderdag 18:30 6 – 7  j 1 baan 1
Carla Hensen  initiator zwemmen  donderdag 19:15 8 – 9 j 1 baan 2
Philippe Vanderbeke  initiator zwemmen  donderdag 19:15 plus 14 3 banen 6 comp
Carla Hensen  initiator zwemmen  vrijdag 18:30 6 – 7  j 1 baan 1
Maarten Briers  initiatortriatlon  vrijdag 18:30 8 – 9 j 1 baan 2
Carla Hensen  initiator zwemmen  vrijdag 19:15 10 – 11 j 1 baan 3a
Maarten Briers  initiator triatlon  vrijdag 19:15 10 – 11 j 1 baan 3b


Iedereen zwemt 2x per week !

Verantwoordelijke: Andries Nelissen        0470/213212

                                                                  

Looptrainers                           

 Naam Diploma   Dag   Uur   Plaats             Leeftijd Groep
Greet Gonnissen Kinésist  zondag  10:00 Sportoase 6-7 j   en   8-9 j Gr 1 + 2
Philip Rouvrois initiator atletiek  zondag  10:00  Sportoase  10-11 j   en   12-13 j Gr 3 + 4
Philip Rouvrois initiator atletiek  dinsdag  20:00  Motten  +14 j Gr5 + 6
Danny Millet Begeleider/hulptr  dinsdag  20:00  Motten  + 14 j Gr5 + 6

 

De jeugdleden 13 jaar en jonger, krijgen elke week een loop-fietstraining !

De +14 jarigen jeugdleden trainen 4x per week, ze lopen elke dinsdag en fietsen op zondag !

Verantwoordelijke: Philip Rouvrois        0497/453340

 

Fietstrainers                                     

 Naam Diploma Dag Uur   Plaats        Leeftijd Groep
Nele Froidmont Begeleider/hulptr  zondag 10:00 Sportoase 6-7 j Gr1
Philip Rouvrois initiator  zondag 10:00 Sportoase  8-9 j Gr 2
Boi Philippe Begeleider/hulptr  zondag 10:00 Sportoase 10-11 j Gr 3
Danny Millet Begeleider/hulptr  zondag 10:00 Sportoase 12-13 j Gr 4
Eddy Musiek Begeleider/hulptr  zondag  10:00 Sportoase +14 j Gr 5
Maarten Briers + Ben Somers initiator triatlon  zondag 9:00 Velinx +14 j Gr 6
Lindekens Gertjan + Tim Jorissen initiator triatlon  zondag 9:00 Velinx + 14 j Gr 6

 

De jeugdleden van 13 jaar en jonger, krijgen elke week een loop-fietstraining !

De +14 jarigen jeugdleden trainen 4x per week, ze lopen op dinsdag en fietsen op zondag !

JEUGDCOÖRDINATOR  zwemmen Andries Nelissen  Bachelor LO 0470/213212
JEUGDCOÖRDINATOR  lopen en fietsen Philip Rouvrois  Initiator lopen 0497453340
X
X