ZWEMGROEPEN :

Maandag Maandag Maandag
19u30  Niveau 3     Philippe Vdb        8 20u15 Niveau 4      Philippe Vdb       10 20u05 Niveau 5       Steffie          9
Vanderbeke  Elise (2007) Millet Alexander (2004) Sofie Rondags (2002)
Elzina  Boi (2006) Driesen  Tom (2004) Vanderbeke Emma (2002)
Musiek Noah  (2005) Woets Wouter (2005) Verdin  Mirthe  (2003)
Baptist Flynn (2006) Vliegen Maxime (2005) Lambrix Pauline (2003)
Lukas De Doncker (2007) Jules Vos  (2007) Woets Laura (2003)
19u30 Mignolet Laurens-jan (2008) 20u15 Maxim Hertogen (2005) 20u05 Rouvrois Mirthe (2004)
Jaumin Louis (2005) Davide Urbanovic (2002) Hanne Droogmans (2004)
Palmen  Thibeau (2006) Sebastian Vaesen(2005) Ciccodemarco Maïté (2005)
Fransen Mateo (2005) Meesters Kenny (2002)
Jill Boulet (2005)
 

 

18u30 Woensdag 18u30 Woensdag 18u30 Woensdag
Niveau 2a        Joyce                  7 Niveau 2b         Andries             6 Niveau 3          Andries                  6
Anne Woets  (2011) Lukas De Doncker (2007) Elzina  Boi (2006)
Biesmans  Emilie  (2011) Baptist Neill (2008) Vanderbeke  Elise (2007)
Sam De Doncker (2009) Woets Daan  (2008) Musiek Noah  (2005)
Pieter-Paul Mignolet   (2010) Rasking Maxim (2008) Flynn Baptist (2006)    
Lina Fastré (2010) Vliegen Jules (2009) Mignolet Laurens-jan (2008)
Lien Briers  (2010) Klaas Heuts (2008) Jaumin Louis (2005)
Fien  Vos (2011)
Dit zijn de competitieven  !
 

 

19u15 Woensdag 19u15 Woensdag 19u15 Woensdag
Niveau 5       Joyce                 7 Niveau 4a       Andries         6 Niveau 4b      Andries                      6
Sofie Rondags (2002) Hanne Droogmans (2004) Millet  Alexander (2004)
Vanderbeke Emma (2002) Maïté Ciccodemarco (2005) Tom Driesen (2004)
Lambrix Pauline (2003) Jill Boulet (2005) Woets Wouter (2005)
Verdin  Mirthe  (2003) Bas  Vaesen (2005) Vliegen Maxime (2005)
Rouvrois Mirthe  (2004) Fransen Mateo (2005) Jules Vos  (2007)
Meesters  Kenny (2002) Davide Urbanovic (2002) Maxim Hertogen (2005)
Woets Laura (2003)
 

 

 

Donderdag Donderdag Vrijdag
18u30 Niveau  1a         Joyce          7 18u30 Niveau  1b       Maarten          7 19u15 Niveau  2 a         Joyce              7
Vos  Charlot (2012) Wout Fransen (2011) Lien Briers  (2010)
Hanne-laure Mignolet (2012) Jacobs Jesse (2011) Lina Fastré (2010)
Karolina  R. ( 2012) Sem Hanot (2011) Elisabeth  R. (2008)
Louka Vandenbergh (2011) Robbe Fransen (2013) Anne Woets  (2011)
Mathias Creemers (2011) Elisabeth R.  (2008) Biesmans  Emilie  (2011)
Lex Rasking (2012) Andrej Morren  (2010) Fien  Vos (2011)
Angelina Morren (2013) Fien  Maes (2012) Palmen  Thibeau   (2006)
Vrijdag Vrijdag Vrijdag
18u30 Niveau  1a       Joyce                 7 18u30 Niveau  1b      Steffie               6 19u15 Niveau  2b         Steffie                7
Fien  Maes (2012) Vos  Charlot (2012) Rasking Maxim (2008)
Hanne-laure Mignolet (2012) Jacobs Jesse (2011) Baptist Neill (2008)
Lex Rasking (2012) Wout Fransen (2011) Woets Daan  (2008)
Angelina Morren (2013) Robbe Fransen (2013) Klaas Heuts (2008)
Louka Vandenbergh (2011) Sem Hanot (2011) Sam De Doncker (2009)
Mathias Creemers (2011) Andrej Morren  (2010) Vliegen Jules (2009)
Karolina  R. ( 2012) Pieter-Paul Mignolet  (2010)
X
X